• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Asortyment

Oznacza to, że w tym momencie nie posiadamy tego numeru artykułu w magazynie WKK Polska. Możesz po prostu złożyć u nas zamówienie. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się w sprawie dostawy Twojego zamówienia.

Nie, zwykle nie jest to możliwe. Dostępne są tylko opcje dla dużych ilości. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl ).

Tak, to jest możliwe. Zależy to jednak od różnych czynników, takich jak ilość czy rozmiar. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl).

Tak, wszystkie nasze artykuły tj. opaski kablowe, produkty termokurczliwe i klipsy mocujące zawierają kod kreskowy znajdujący się na opakowaniu.

Tak, wszystkie nasze opaski kablowe nie zawierają halogenów. Jest to wskazane w sekcji „Więcej informacji” dla każdego typu opasek kablowych.

Tak, jest to możliwe. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl).

Tak, jest to możliwe. Na przykład możemy dostarczyć rurki termokurczliwe z logo Twojej firmy lub marki oraz, jeśli chcesz, w połączeniu z jednym lub kilkoma tekstami. Możemy drukować na praktycznie wszystkich kolorach rurek termokurczliwych (oprócz rurek przezroczystych) nadruk w kolorze czarnym lub białym. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl).

Tak, to możliwe. Na życzenie możemy ciąć rurki termokurczliwe na wybrane długości i ilości. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl).

Tak, możemy pomóc. Nasz standardowy asortyment znajduje się w sklepie internetowym. Czasami możemy dostarczać więcej rodzajów produktów za pośrednictwem naszych dostawców. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl).

Tak, możemy pomóc. Nasza standardowa oferta klipsów mocujących jest dostępna w sklepie internetowym. Poprzez nasz dział motoryzacyjny oferujemy możliwość wykonania klipsów na zamówienie, które idealnie spełnią twoje wymagania. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z naszymi doradcami (zadzwoń +48 42 640 74 91 / e-mail biuro@wkk.com.pl).