• Duży asortyment w magazynie
 • Produkty wysokiej jakości
 • Konkurencyjne ceny
 • Szybka dostawa
 • Indywidualni doradcy
 • Ponad 35 lat doświadczenia
 • Możliwość własnego etykietowania

   

Akcesoria do opasek zaciskowych

Uzyskaj pełen komfort użytkownika opasek zaciskowych dzięki naszym wysokiej jakości akcesoriom. Od narzędzi do montażu opasek kablowych po uchwyty, kołki ścienne i stojaki. WKK dostarcza odpowiednie akcesoria do pracy komfortowej pracy z opaskami zaciskowymi. Dzięki tym akcesoriom i narzędziom jako profesjonalista masz pewność ze korzystasz z najlepszych rozwiązań i profesjonalnych narzędzi, a jako hurtownik jesteś pewien ze wszystkim swoim klientom dostarczasz towar najwyższej jakości z którego będą na pewno zadowoleni.

Pistolety do opasek kablowych

Pistolet do opasek kablowych pomaga mocować i przycinać duże ilości opasek zaciskowych w prosty, szybki i ergonomiczny sposób. Gwarantuje to jakościowe i niezawodne zapinanie opasek zaciskowy.

WKK dostarcza pistolety do: plastikowych opasek zaciskowych i opasek kablowych ze stali nierdzewnej.

Uchwyty do opasek kablowych

W przypadku wielu zastosowań opasek zaciskowych niezbędne są praktyczne rozwiązania montażowe. Nasze uchwyty do opasek kablowych idealnie spełniają tę potrzebę.

WKK posiada w swoim asortymencie: samoprzylepne uchwyty mocujące oraz uchwyty siodłowe z otworem pod śrubę. Oba mocowania zapewniają stabilne i niezawodne mocowanie kabli, rurek lub innych przedmiotów za pomocą opasek zaciskowych.

Kołki ścienne do opasek kablowych

Oprócz uchwytów samoprzylepnych lub siodełkowych, mocowanie opasek zaciskowych można zrealizować również za pomocą kołków ściennych. Podobnie jak uchwyty do opasek kablowych, kołki oferują praktyczne i stabilne rozwiązanie do mocowania rur, kabli itp. przy użyciu opasek kablowych.

Stojak do przechowywania opasek kablowych

Chcesz w łatwy sposób przechowywać opaski kablowe? Wybierz solidny i praktyczny stojak do opasek WKK. Ten sposób przechowywania opasek zaciskowych sprawdzi się idealnie w dobrze zorganizowanych warsztatach lub jako ekspozycja w Twoim sklepie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych akcesoriach do opasek kablowych?

Nasi doradcy chętnie Ci pomogą, odpowiadając na wszystkie pytania dotyczące akcesoriów do opasek zaciskowych. Śmiało możesz się z nami skontaktować.

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. WKK - Stojak na opaski zaciskowe - Pusty
  WKK - Stojak na opaski zaciskowe - Pusty
  158,51 zł bez VAT

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący