• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Zestawy rur termokurczliwych i stojaki

Potrzebujesz wielu rurek termokurczliwych? WKK dostarcza zestawy koszulek termokurczliwych, zarówno jednobarwne, jak i różno kolorowe, zawierające do 465 sztuk rurek. Zaopatrując się w zestaw asortymentowym lub ekspozytor zawsze masz dostępne do rurek termokurczliwych w różnych rozmiarach  i kolorach dzięki czemu zawsze masz pod ręka odpowiednią rurkę aby naprawić czy osnaczyć np kabel. 

Zestawy koszulek termokurczliwych: bardzo praktyczne rozwiązanie

WKK dostarcza zestawy koszulek termokurczliwych, które zawierają popularne cienkościenne rurki termokurczliwe H-2(Z). Te termokurczki są odporne na temperaturę do +125°C oraz trudnopalne i samogasnące. Stopień skurczu wynosi 2:1. Pudełka asortymentowe po 127 sztuk dostępne są z rurkami w kolorystyce jednolitej lub mieszanej. Komplet 465 sztuk występuje tylko w kolorze czarnym.

Asortyment rurek termokurczliwych z ekspozytorem

WKK oferuje praktyczny ekspozytor wykonany z metalu z szeroką gamą rurek termokurczliwych. Termokurcze są wstępnie przycięte na odcinki 1220 mm i pakowane według rodzaju i rozmiaru rurki termokurczliwej w pudełko ekspozycyjne. Każdy odcinek rurki termokurczliwej można łatwo wyjąć z pudełka i sprzedawać pojedynczo lub w małych ilościach. Wszystkie koszulki termokurczliwe standardowo dostarczane są w kolorze czarnym. Opcjonalnie można do ekspozytora dokupić rurki termokurczliwe w innych kolorach.

 

Inne produkty termokurczliwe

Oprócz zestawów asortymentowych i ekspozytorów możesz również skontaktować się z WKK w sprawie innych produktów rurek termokurczliwych, termokurczliwych osłonek spawów światłowodowych i kształtek termokurczliwych. Wszystkie produkty termokurczliwe dystrybuowane przez WKK produkowane sa przez firmę Hongshang.