• Duży asortyment w magazynie
 • Produkty wysokiej jakości
 • Konkurencyjne ceny
 • Szybka dostawa
 • Indywidualni doradcy
 • Ponad 35 lat doświadczenia
 • Możliwość własnego etykietowania

   

Stojak do opasek zaciskowych

Stojak do przechowywania opasek kablowych przydaje się np. w warsztacie. Możesz użyć stojaka do przechowywania, aby uporządkować opaski kablowe. W ten sposób Twoje miejsce pracy pozostaje zorganizowane i dobrze zaaranżowane. System przechowywania zawiera kilka przegródek do uporządkowania opasek kablowych według rozmiaru lub koloru.

Stojak do przechowywania opasek kablowych: może być również używany jako ekspozycja w sklepie

Sprzedajesz opaski kablowe profesjonalistom? Wtedy jako hurtownik możesz nie tylko odsprzedać stojak / ekspozytor, ale także wykorzystać go jako ekspozycję w swoim sklepie. Dlatego jest to przydatny produkt, który może zainteresować Twoich klientów.

Więcej akcesoriów do opasek zaciskowych?

Oprócz stojaka do przechowywania opasek zaciskowych, WKK oferuje również narzędzia do montażu opasek kablowych, uchwyty montażowe i kołki ścienne. Te akcesoria do opasek kablowych zapewniają optymalne wykorzystanie opasek w praktyce.

W zakresie narzędzi do montażu opasek kablowych można wybierać spośród narzędzi do opasek kablowych z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Ponadto WKK dostarcza również samoprzylepne uchwyty do opasek kablowych, uchwyty do opasek zaciskowych z otworem pod śrubę i kołki ścienne do szybkiego i wygodnego montażu kabli i przewodów.

Chcesz (ponownie) zamówić opaski kablowe?

WKK dostarcza stojaki z opaskami zaciskowymi i bez nich. Innymi słowy, opaski można zamówić również bez stojaka do przechowywania. Nasz asortyment składa się z plastikowych, wykrywalnych opasek kablowych oraz opasek zaciskowych ze stali nierdzewnej.

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Nasz zespół składający się z doświadczonych doradców robi wszystko, co w jego mocy, aby jak najlepiej doradzić przy zakupie opasek kablowych i akcesoriów. Chętnie wesprzemy Cię w doborze odpowiednich produktów do Twoich zastosowań.

Potrzebujesz więcej informacji?

Chcesz dowiedzieć się więcej o WKK lub naszych produktach? Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. WKK - Stojak na opaski zaciskowe - Pusty
  WKK - Stojak na opaski zaciskowe - Pusty
  158,51 zł bez VAT

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący