• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Elementy mocujące

Uchwyty do opasek zaciskowych to wygodne rozwiązanie do zabezpieczania i prowadzenia kabli, rurek i innych przedmiotów. Uchwyt opaskowe można przymocować za pomocą śruby lub za pomocą taśmy samoprzylepnej a prowadzenie i wiązanie można zakończyć za pomocą opaski kablowej.

Asortyment mocowań na suwak WKK

WKK dostarcza samoprzylepne uchwyty do opasek kablowych i uchwyty siodełkowe z otworem pod śrubę do opasek zaciskowych. Samoprzylepne uchwyty do opasek kablowych służą do wiązania i prowadzenia kabli w normalnych warunkach pracy. W cięższych warunkach pracy zaleca się wybór mocowań siodełka z otworem pod śrubę. Zaletą samoprzylepnych mocowań do opasek kablowych jest większa elastyczność w montażu w porównaniu z mocowaniem do opasek zaciskowych za pomocą śruby, które mogą wytrzymać większe obciążenia.

Klipsy mocujące z opaską kablową lub bez

Oprócz uchwytów do opasek kablowych, WKK dostarcza również szeroki asortyment klipsów mocujących. W naszej ofercie możesz wybierać spośród różnych klipsów które są odpowiednie dla różnych grubości profili i średnic otworów. W porównaniu do uchwytów do opasek kablowych, klipsy mocujące zapewniają większą elastyczność podczas mocowania i prowadzenia kabli, rurek itp.

Opaski kablowe: od plastiku do stali nierdzewnej

Kupując uchwyty do opasek kablowych, będziesz również potrzebować opasek zaciskowych. Asortyment WKK obejmuje opaski zaciskowe z tworzywa sztucznego, opaski kablowe wykrywalne oraz opaski kablowe ze stali nierdzewnej. Te trzy rodzaje opasek zaciskowych są dostępne w wielu rodzajach, rozmiarach, kolorach i jakościach materiału. Ułatwia to znalezienie odpowiedniej opaski kablowej do żądanego zastosowania.

Inne akcesoria do opasek kablowych

Szukasz jeszcze więcej akcesoriów do opasek kablowych? Możesz skontaktować się z WKK w sprawie narzędzi do montażu opasek kablowych, kołków ściennych i wygodnego stojaka do przechowywania opasek kablowych.

Potrzebujesz wsparcia?

Czy masz pytania? Czy możemy Ci pomóc w doborze odpowiednich produktów? Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiednich uchwytów do opasek kablowych lub innych produktów z naszego asortymentu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący