• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Kołki do opasek zaciskowych

Szukasz kołków ściennych do opasek kablowych? WKK dostarcza kołki do opasek zaciskowych o szerokości do 9 mm. Dzięki temu poręcznemu elementowi montarzowemu wraz z opaską kablową można niezawodnie prowadzić pojedyncze kable, wiązki kablowe, rury itp. bezpośrednio na ścianie.

Montaż kołków ściennych do opasek zaciskowych

Montaż kołków jest niezwykle prosty. Kołek mocuje się we wcześniej wywierconym otworze w ścianie. Powtarzasz ten proces, dopóki nie będziesz mieć gotowej całej wyznaconej trasy kabli. Następnie możesz przymocować opaski kablowe do główki wtyczek, aby związać kable, rurki itp.

Sprawdź nasze kołki ścienne do opasek zaciskowych, aby uzyskać więcej informacji.

Chcesz zamówić więcej akcesoriów do opasek zaciskowych?

Oprócz kołków ściennych WKK sprzedaje również uchwyty do opasek zaciskowych, narzędzia montażowe i stojaki do opasek. Asortyment uchwytów pozwala wybierać spośród samoprzylepnych uchwytów do opasek zaciskowych oraz uchwytów siodełkowych z otworem pod śrubę. Narzędzia do montażu opasek kablowych są dostępne zarówno dla opasek zaciskowych z tworzywa sztucznego, jak i ze stali nierdzewnej. Stojak do przechowywania opasek kablowych może być używany w warsztacie lub jako ekspozycja w sklepie.

Powiązane opaski na suwak

Kołków ściennych najczęściej używa się razem z opaskami zaciskowymi. Szeroki asortyment opasek kablowych, który oferuje WKK, obejmuje wiele: rodzajów, rozmiarów, kolorów, typów / jakości materiałów, rodzajów zamknięć i wiele więcej. Ułatwia to znalezienie opaski kablowej, która jest odpowiednia do założonego zastosowania.

Doświadczony partner w materiałach mocujących

WKK to doświadczony partner w zakresie materiałów mocujących. Od 1984 roku dostarczamy wysokiej jakości opaski zaciskowe i akcesoria. Dzięki temu nasza firma na przestrzeni lat zdobyła dużą wiedzę i doświadczenie w różnych branżach. Nasi wyspecjalizowani doradcy mogą wesprzeć Cię w doborze odpowiednich produktów do konkretnych zastosowań. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

1 element

na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 element

na stronę
Ustaw kierunek malejący