• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Wiodący dostawca materiałów mocujących

Grupa WKK to renomowana międzynarodowa firma, która oferuje wysokiej jakości rozwiązania do mocowania, łączenia, izolowania, prowadzenia i ochrony kabli. Nasza grupa składa się z działu Materiałów mocujących i działu Automotive. Oba działy obsługują firmy w całej Europie. Dział Materiałów mocujących posiada biura w Holandii, Niemczech, Włoszech i Polsce. Dział Automotive jest zlokalizowany w Niemczech i ma filię w Szanghaju, która obsługuje rynek chiński.

Dział Materiałów mocujących

WKK Polska należy do działu Materiałów mocujących Grupy WKK. Jest międzynarodowym importerem i dystrybutorem specjalizującym się w dziedzinie technicznych materiałów mocujących dla różnych gałęzi przemysłu. Opaski kablowe (znane również jako opaski zaciskowe), rurki termokurczliwe i dławiki kablowe to nasze główne grupy produktów. Dodatkowo możemy również zaopatrzyć hurtowników i profesjonalistów w klipsy mocujące. Każdego dnia ponad 100 pracowników zapewnia naszym klientom w Europie indywidualne porady, wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę.

Największy w Europie importer i dystrybutor opasek kablowych (m.in. marki Ty-Rap® i Ty-Fast®)

Od momentu założenia firmy w 1984 roku WKK realizuje skuteczną strategię zakupów opasek kablowych, zamawiając co tydzień duże ilości wysokiej jakości opasek kablowych od wieloletnich dostawców. Dzięki temu Grupa WKK stała się największym importerem i dystrybutorem opasek kablowych w Europie. Oznacza to, że możemy dostarczyć każdy rodzaj opasek kablowych na najkorzystniejszych warunkach.

Czy wiesz, że WKK jest oficjalnym dystrybutorem ABB Wire and Cable Management i że możemy dostarczyć Ci również opaski kablowe znanych na całym świecie marek Ty-Rap® i Ty-Fast®?

WKK employee talks to customer about cable ties

Europejski importer i dystrybutor rurek i akcesoriów termokurczliwych Hongshang

Od 2010 roku Grupa WKK jest autoryzowanym importerem i dystrybutorem produktów termokurczliwych oraz akcesoriów azjatyckiej firmy Hongshang. Daje nam to możliwość dostarczania klientom w całej Europie szerokiej gamy asortymentu termokurczliwego.
Produkty takie jak cienkościenne, pogrubione i grubościenne rurki termokurczliwe, kaptury termokurczliwe, palczatki wielo i jednordzeniowe. Krótko mówiąc, nasze produkty termokurczliwe to idalne rozwiązanie dla szerokiej gamy zastosowań.

Oficjalny dystrybutor dławnic kablowych i akcesoriów Jacob

Głównym zadaniem dławnic kablowych jest zapewnienie bezpiecznego wejścia i umocowania kabla. WKK Polska oferuje dławnice kablowe i akcesoria niemieckiej firmy Jacob GmbH, jednego z największych na świecie specjalistów od dławnic kablowych. Nasza standardowa oferta dławnic i akcesoriów obejmuje: dławnice kablowe z tworzywa sztucznego, mosiądzu, stali nierdzewnej, dławnice spiralne, dławnice kablowe EMC i Ex, nakrętki zabezpieczające, zaślepki gwintowane, adaptery, redukcje i wiele innych produktów. Oczywiście większość tych produktów jest dostępna w dobrze znanych rodzajach gwintów M i Pg oraz wersjach kolorystycznych.

Dział Automotive

WKK Automotive employee who develops a fixation clip

WKK Automotive - dział Motoryzacyjny Grupy WKK, którego główna siedziba znajduje się w Niemczech, ma swoją filię w Szanghaju obsługującą wciąż rosnący rynek chińskiej motoryzacji. WKK Automotive posiada własne zakłady produkcyjne oraz bardzo dobrze działający departament konstrukcyjno-projektowy. Dzięki temu konstruowanie czy produkowanie plastikowych klipsów mocujących dla przemysłu motoryzacyjnego i innych rynków, takich jak rynek energii słonecznej jest dużo łatwiejsze i wydajniejsze. Nasze klipsy mocujące służą głównie do mocowania i prowadzenia kabli w pojazdach i na profilach. Ścisła współpraca z działem motoryzacyjnym pozwala WKK Polska oferować szeroką gamę klipsów mocujących takich jak klipsy krawędziowe (również do peszli), klipsy jodełkowe lub grotowe i klipsy solarne, które są odpowiednie dla różnych grubości profili i średnic otworów. Oferujemy również możliwość wykonania klipsów na zamówienie, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania.

W ostatnich latach WKK Automotive stała się znaną marką w branży motoryzacyjnej. Dla przykładu producenci samochodów, w tym Mercedes, BMW, Porsche, Volkswagen czy Tesla, w produkowanych przez siebie pojazdach używają klipsów mocujących WKK Automotive.

 

Dostawa do hurtowni i profesjonalistów

WKK Polska zaopatruje firmy w całej Europie (nie prowadzimy sprzedaży detalicznej dla osób fizycznych). Nasze produkty i usługi są sprzedawane hurtownikom i profesjonalistom w ponad 15 branżach. Od branży elektrotechnicznej i instalacyjnej po sektor motoryzacyjny i energetyczny (wiatrowy i słoneczny). Nasze wieloletnie doświadczenie zapewniło niezawodną i starannie zbudowaną reputację w wielu branżach. WKK employee who prepares products for shipment to a customer