• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Jacob

WKK oferuje dławnice kablowe i akcesoria niemieckiej firmy Jacob GmbH, która od momentu powstania w 1922 roku stała się jednym z największych specjalistów od dławnic kablowych na świecie. Jacob GmbH oferuje ponad 6.000 różnych artykułów których produkuje około 200 milionów sztuk rocznie. Firma posiada centrum logistyczne o powierzchni 3.500 m², zautomatyzowany magazyn z ponad 20 000 miejsc magazynowych oraz w pełni wyposażone laboratorium. Podobnie jak WKK, niezawodność i jakość również mają ogromne znaczenie dla Jacob GmbH. Ich system zarządzania jakością jest zatem ustanowiony zgodnie z normą ISO 9001:2015. Ponadto Jacob GmbH stosuje system zarządzania środowiskowego zgodny z normą ISO 14001:2015 oraz posiada system zarządzania energią działający zgodnie z normą ISO 50001:2011. Krótko mówiąc, Jacob GmbH jest właściwym partnerem w dziedzinie dławnic kablowych i akcesoriów.

Nasz asortyment

WKK włączyła dużą liczbę artykułów Jacob do swojego standardowego asortymentu dławików kablowych i akcesoriów. Ten standardowy asortyment składa się z:

Dławnice kablowe Jacob

Akcesoria do dławików kablowych Jacob


Większość tych artykułów jest dostępna w dobrze znanych typach gwintów M (metryczny) i PG (pancerny) i jest dostępna w różnych kolorach. Oprócz naszego standardowego asortymentu dławików kablowych i akcesoriów, możemy również dostarczyć wszystkie inne artykuły Jacoba. Pełną ofertę Jacob można znaleźć na stronie internetowej Jacob GmbH.


WKK employee with Jacob cable glands and accessories


Indywidualne doradztwo

WKK jest doświadczonym importerem i dystrybutorem dławnic kablowych. Jako kompletny partner oferujemy więcej niż tylko artykuły. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Ci wybrać odpowiednie produkty Jacob dopasowane do Twoich zastosowań i potrzeb.