• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Dlaczego WKK ?

Szukasz niezawodnego partnera w zakresie dostaw materiałów do mocowania i masz trudności z dokonaniem właściwego wyboru u różnych dostawców? W WKK z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o tym, co reprezentujemy, jakie korzyści oferujemy Tobie jako klientowi i dlaczego powinieneś wybrać WKK jako swojego partnera.

Odkryj swoje korzyści

Atrakcyjne ceny

WKK co tydzień kupuje duże ilości materiałów mocujących od wiodących producentów, z którymi nawiązaliśmy długotrwałą współpracę. Daje nam to korzystne warunki zakupu i pozwala oferować atrakcyjne ceny. Odwiedź nasz sklep internetowy lub skontaktuj się z jednym z naszych doradców w celu uzyskania wyceny.

Szybka dostawa na terenie całej Europy

WKK ma do dyspozycji 3 magazyny, w których mamy ponad 10 000 miejsc paletowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dostarczać zamówienia na terenie całej Europy. Długoterminowe umowy partnerskie z naszymi przewoźnikami zapewniają WKK korzystne stawki i warunki dostawy. Odbiór zamówienia przez własnego przewoźnika również nie stanowi problemu. WKK employee on forklift taking care of a fast delivery

Produkty wysokiej jakości

Niezawodność i jakość mają w WKK ogromne znaczenie, dlatego dostarczamy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Dużo czasu i uwagi poświęcamy kontroli jakości i doskonaleniu naszych produktów, usług oraz pracowników i posiadamy certyfikat ISO 9001:2015. Poprzez testowanie naszych produktów we własnym zakresie, możemy dostarczać produkty najwyższej jakości. Na przykład testujemy opaski kablowe (opaski zaciskowe) pod kątem wytrzymałości na rozciąganie i mierzymy procent wilgoci, aby zapobiec problemom podczas użytkowania opasek kablowych. Na koniec oferujemy możliwość przesłania próbek naszych produktów, dzięki czemu możesz je przetestować pod kątem konkretnych zastosowań. WKK employee tests tensile strength of cable tie

 

Doskonała obsługa

Indywidualne i szczegółowe porady dotyczące produktów oparte na ponad 35-letnim doświadczeniu
Chętnie dzielimy się wiedzą, którą WKK zbudowała przez ponad 35 lat współpracy z naszymi klientami. Wiedza WKK stanowi ogromną wartość dodaną w zakresie instalacji, konserwacji i napraw. Nasi doradcy znają lepiej niż ktokolwiek inny różnice w jakości i zastosowaniu. Chętnie udzielą obszernych i indywidualnych porad w zakresie materiałów mocujących najbardziej odpowiednich do danego zastosowania. Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych doradców.

WKK employee gives extensive and personal product advice
Możliwość personalizacji produktów
Mini box heat shrink tubing with private label

 

Czy Twoja firma sprzedaje materiały mocujące pod własną marką lub chcesz, aby Twoje materiały mocujące miały własną markę? WKK jest w stanie zapewnić Twoim produktom własną markę dostosowaną do Twoich życzeń. Oszczędza to dużo czasu, energii i kosztów związanych z obsługą Twoich produktów. Pozwala to na długoterminową współpracę i korzystne warunki cenowe. Dodatkowo dzięki własnej marce zapewniasz rozpoznawalność i odrębność od konkurencji. Zachęcamy do przedyskutowania możliwości z jednym z naszych doradców.

Elastyczna dostawa z możliwymi zamówieniami telefonicznymi
Chcesz elastycznie zamawiać swoje produkty? WKK oferuje możliwość realizacji zamówień na wywołanie po stałych cenach. Ułatwia to zmianę, gdy Twój magazyn ma (chwilowo) niewystarczającą pojemność magazynową, gdy zamówienie ma długi czas realizacji lub gdy chcesz mieć pewność co do dostępności. Możesz zlecić dostawę swoich zamówień na żądanie lub możemy zaplanować dostawy w ustalonych godzinach. Dzięki temu Twoje wewnętrzne procesy są bardziej wydajne i oszczędzają koszty w krótkim i długim okresie. Skontaktuj się z jednym z naszych doradców, aby omówić wymagania dotyczące dostawy.
Warehouse of WKK Nederland
Możliwe produkty na zamówienie
Heat shrink tubing pieces with WKK print on it

 

Masz konkretne życzenia dotyczące produktu? Chętnie omówimy z Tobą wszystkie dostępne opcje. Możliwe są na przykład niestandardowe klipsy samochodowe czy solarne, drukowanie rurek termokurczliwych i wstępnie przycięte rury termokurczliwe. Możemy również dostarczyć zestawy asortymentowe z rurkami termokurczliwymi, końcówkami zaciskowymi, tulejkowymi czy konektorami a nawet klipsami mocującymi. Przydatne do odsprzedaży w sklepie czy podczas serwisu. Tworzenie indywidualnych zestawów artykułów to również coś, w czym możemy Ci pomóc. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Łatwość zamawiania

Masz do czynienia z prostymi lub powtarzalnymi zamówieniami? Czy potrzebujesz rozwiązania online, aby szybko i łatwo zamówić? Portal klienta WKK sprawia, że składania zamówień jest jeszcze prostsze. Chciałbyś mieć całodobowy dostęp do naszych danych o produktach, wgląd w stany magazynowe, indywidualne ceny, czy sprawdzić historię zamówień? Portal Klienta sprawia, że zamawianie produktów jest łatwe i szybkie. Aby uzyskać dostęp do naszego portalu klienta oraz jego wszystkich funkcji kliknij tutaj.