• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Ty-Fast®: Opaski kablowe w całości wykonane z tworzywa sztucznego

Od 2017 roku WKK jest oficjalnym partnerem ABB Wire and Cable Management. To sprawia, że WKK to nie tylko dystrybutor znanej na całym świecie marki Ty-Rap®, ale także dystrybutor marki Ty-Fast®. Opaski kablowe Ty-Fast® to opaski w całości wykonane z tworzywa sztucznego. W porównaniu do opasek Ty-Rap®, opaski Ty-Fast® nie mają mechanizmu blokującego ze stali nierdzewnej w główce opaski. Niemniej jednak opaski Ty-Fast® są dobrej jakości i stanowią atrakcyjną opcję dla wielu rodzajów zastosowań.

Cechy opasek kablowych Ty-Fast®

Opaski kablowe Ty-Fast® są wykonane w całości z tworzywa sztucznego i są dostępne w WKK w długościach od 115 do 1041 mm i szerokościach od 2,4 do 8,8 mm. Wytrzymują obciążenia na rozciąganie do 79,3 kg.

Opaski kablowe Ty-Fast® wykonane są z poliamidu 6.6, nie zawierają halogenów ani silikonów i są dostępne w kolorze naturalnym i czarnym. Spełniają wiele międzynarodowych norm, w tym UL i Lloyd's.

Zamki opasek wykonane w całości z poliamidu łączą niską siłę wkładania i wysoką wytrzymałość na rozciąganie. Zaokrąglona główka w połączeniu z niskim profilem zapewnia mniej występów. Języczek opaski jest wyposażony w dwustronny uchwyt na palce, który pomaga użytkownikowi chwycić i zacisnąć opaskę kablową. Ta zakładka „Sure Grip” zapewnia, że języczek nie wyskakuje po włożeniu do zamka, a następnie trzyma go bezpiecznie w celu ostatecznego zaciągnięcia go ręką lub narzędziem.

Szybkie i łatwe wkładanie zwiększy produktywność i sprawi, że będziesz mniej zmęczony jako użytkownik.

Ty-Fast® cable ties

 

Narzędzia do montażu opasek kablowych

Oprócz opasek kablowych marek Ty-Rap® i Ty-Fast®, WKK dostarcza również dwa różne narzędzia montażowe do opasek kablowych z tworzywa sztucznego. Jedno narzędzie do opasek kablowych nadaje się do plastikowych opasek kablowych o szerokości do 4,8 mm. Drugie narzędzie przeznaczone jest do plastikowych opasek kablowych o szerokości od 4,8 do 7,6 mm. Oba narzędzia do opasek kablowych mają ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodę profesjonalistom, którzy codziennie zaciskają wiele opasek kablowych..

 

Indywidualne porady

Jesteś ciekaw, czy opaska zaciskowa Ty-Fast® jest odpowiednia do Twoich zastosowań? Prosimy o kontakt z jednym z naszych doradców. Chętnie udzielimy obszernych informacji oraz chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego typu opaski Ty-Fast®.

Ty-Fast® opaski kablowe specjalnie wybrane dla Ciebie