• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Opaski kablowe Ty-Rap® i Ty-Fast® firmy ABB Wire and Cable Management

Od 2017 roku WKK jest oficjalnym partnerem ABB Wire and Cable Management. Dzięki współpracy z ABB, WKK jeszcze bardziej umocniła swoją pozycję ważnego dostawcy w dziedzinie opasek kablowych i akcesoriów oraz dalej rozszerza swoje portfolio produktów.
W wyniku tej współpracy firma WKK została oficjalnym dystrybutorem znanych na całym świecie marek opasek kablowych Ty-Rap® i Ty-Fast®. Te wiodące marki znane są z szerokiej gamy innowacyjnych rozwiązań w zakresie wiązania i prowadzenia przewodów oraz kabli. Obie marki opasek kablowych oferują szeroką gamę artykułów dostosowanych do wymagających warunków i ułatwiają pracę profesjonalnym użytkownikom.

ABB

ABB to pionierski lider rynku technologicznego m.in. w zakresie produktów niskiego i średniego napięcia. Przełomowym był „Ty-Rap®”, opracowany w 1958 roku przez Thomas & Betts (obecnie część ABB Group): nazwa marki typu zip tie, który, stał się ogólną nazwą dla „opasek błyskawicznych”.

Ty-Rap®

Ty-Rap® to jedna z najlepszych na świecie marek opasek kablowych wysokiej jakości dla profesjonalistów. Markę można rozpoznać po unikalnym mechanizmie blokującym wykonanym ze stali nierdzewnej wewnątrz główki opaski kablowej. Ten rodzaj mechanizmu blokującego zapewnia jedno z najmocniejszych, najtrwalszych i najbardziej niezawodnych mocowań dostępnych na rynku.


Ty-Rap® cable ties

Ty-Fast®

Opaski kablowe Ty-Fast® to opaski błyskawiczne wykonane w całości z tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie do Ty-Rap®, Ty-Fast® nie mają mechanizmu blokującego ze stali nierdzewnej. Główka zamków błyskawicznych Ty-Fast® jest w całości wykonana z poliamidu 6.6. Opaski kablowe Ty-Fast® są znane na rynku z swojej wysokiej jakości oraz są atrakcyjną opcją do wielu rodzajów zastosowań.


Ty-Fast® cable ties

Indywidualne porady

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat współpracy pomiędzy WKK a ABB Wire and Cable Management? A może potrzebujesz więcej informacji na temat opasek kablowych Ty-Rap® i Ty-Fast®? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie Ci pomożemy.