• Duży asortyment w magazynie
  • Produkty wysokiej jakości
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka dostawa
  • Indywidualni doradcy
  • Ponad 35 lat doświadczenia
  • Możliwość własnego etykietowania

     

Materiały mocujące WKK

WKK jest uznanym międzynarodowym importerem i dystrybutorem specjalizującym się w dziedzinie materiałów mocujących. Na rynek europejski wprowadzamy dużą część naszej szerokiej gamy materiałów mocujących pod własną marką „WKK Fixation Materials”. Słysząc materiały mocujące, możesz pomyśleć o opaskach kablowych/zaciskowych, które zamawiamy u kilku starannie wybranych dostawców. Ale możesz też pomyśleć o rurkach termokurczliwych i klipsach mocujących.

Kupując wysokiej jakości materiały mocujące od starannie wyselekcjonowanych dostawców, firma WKK dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu zdobyła silną reputację w Europie. O tej reputacji świadczy fakt, że jesteśmy w stanie dostarczać nasze materiały mocujące pod marką „WKK Fixation Materials” niemal we wszystkich krajach europejskich do renomowanych hurtowników i użytkowników końcowych.

 

Nasza oferta innych marek

Oprócz naszej własnej marki „WKK Fixation Materials”, WKK oferuje szereg innych renomowanych marek. Grupa produktów obejmuje również opaski kablowe znane na całym świecie marki Ty-Rap® i Ty-Fast®. Opaski kablowe Ty-Rap® można rozpoznać po unikalnym mechanizmie blokującym ze stali nierdzewnej wewnątrz główki opaski kablowej. Opaski kablowe Ty-Fast® to opaski kablowe wykonane w całości z tworzywa sztucznego. WKK dostarcza również dławnice kablowe i akcesoria niemieckiej marki Jacob: jednego z największych specjalistów od dławnic kablowych na świecie.

WKK employees with WKK Fixation Materials

 

Indywidualne porady

Nie masz pewności, które materiały mocujące oferują odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat produktów „WKK Fixation Materials”? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.
Prawie zawsze mamy produkt do mocowania i izolacji, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

WKK Fixation Materials specjalnie wybrane dla Ciebie